Tellimisjuhend

Tellimisjuhend

Paketi valimine

Veebilehe või veebipoe tellimiseks peab esmalt valima pealehelt endale sobiva paketi. Enne paketi valikut on võimalik lisada tellimusse ka lisateenuseid, märkides selleks sobilikud valikud.

Paketi valikul avaneb tellimise vaade.

Kujunduse valimine

Tellimise vaates tuleb esmalt valida sobiv valmiskujundus. Pea meeles, et valmiskujundus on stardipakuks – ära lase end heidutada võõrapärastest piltidest ja tekstidest. Vahetades välja kõik pildid ja tekstid muutub ka koduleht palju kodusemaks.

Kui kujunduses on kasutatud pildimaterjali, siis mõtle, kas sul on olemas umbes samas mahus head pildimaterjali.

Kujundusele vajutades saab näha selle väljanägemist ka nutiseadmetes.

Peale valiku tegemist vajuta “Edasi” ja avaneb tellija info sisestamise vorm.

Tellija info

Teenuse tellimiseks on vaja Sinu ettevõtte ärinime või registrikoodi. Sisestades registrikoodi väljale ärinime või registrikoodi ja vajutades seejärel “Enter” võetakse Sinu ettevõtte rekvisiidid äriregistrist. 

Seejärel on vaja lisada vee ettevõtte esindaja või kontaktisiku nimi, mobiiltelefon ja e-post.

Viimasena küsitakse kodulehe aadressi olemasolu. Kui Sul ei ole veel enda kodulehe aadressi, siis valige “Ei ole”. 

Kui Sul on juba varasemalt olemas kodulehe aadress, siis valige “Jah, on olemas”. Seejärel ilmuvad uued väljad. Esimesse välja on vaja kirjutada kodulehe nimi ja teise välja domeeni nimi.

Tellimuse ülevaade

Tellimus ülevaates on näha kõik tellimisel kasutatav info. Sooduskupongi koodi olemasolul on võimalik see sisestada soodustuse väljale. Kui kood on kehtiv, siis “Kinnita” vajutades muudetakse kokkuvõtlik hind vastavalt. “Hind kokku” näitab lõpliku hinda lepingu sõlmimiseks. See ei sisalda Kodulehe aadressi ega kodulehe majutuse hinda.

Tellija sektsioon näitab ettevõtte rekvisiite mis on saadud äriregistrist. Selle kõrval näidatakse Sinu poolt sisestatud esindaja või kontakisiku infot.

Kodulehe aadress sektsioonis näidatakse teie poolt valitud kodulehe aadressi. Selle puudumisel selgitatakse edasist sammu.

Kodulehe majutus sektsioonis selgitatakse edasist sammu, mis on vaja võtta enne veebilehe või veebipoe paigaldamist Sinu püsivasse majutusse.

Enne tellimuse esitamis on vaja tutvuda ja nõustuda kasutustingimustega.

Võimalus on ka liituda uudiskirjaga.

Tellimuse esitamiseks tuleb vajutada “Esita Tellimus” nupule.

Tasumine

Peale tellimuse vastuvõtmist saad tasuda kas läbi pangalinkide või arve.

Võimaldame järnevaid pangalinke:

  • LHV Pank
  • Swedbank
  • SEB
  • Coop Pank
  • Luminor

Peale pangalingiga tasumist palume tellimuse kiireks aktiveerimiseks vajutada pangast “Tagasi kaupmehe juurde”.

Arve on saadetud teile nii e-mailile kui ka nähtav tasumise vaates. Kui soovite tasuda arvega, siis vajalikud pangaarve numbrid leiate arve jalusest.

Tagasi kaupmehe juurde tulles avaneb tellimuse kinnituse vaade. Sama info on saadetud ka Sinu e-posti aadressile. Sealt on võimalik avada link tellimuse staatuse nägemiseks. 

Kui makstud on arvega või ei ole kaupmehe juurde tagasi tuldud, siis sama võimalus saadetakse makse kinnitamisel ka Sinu e-posti aadressile.

Oma veebilehele või veebipoodi sisenemine

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Sinu e-posti aadressile ligipääsud veebilehele või veebipoodi sisenemiseks.